Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Novi Marof lovi 5. mjesto protiv oslabljenog Nedelišća

Derbi u gostima kod novog prvaka Poleta je uspješno završen s podjelom bodova i Nedelišće se tri kola prije kraja prvenstva nalazi na 4. mjestu sa sedam bodova manje od drugoplasiranog Varteksa i pet manje od trećeplasirane Podravine. Momčad je sada u potpunosti posvećena finalu županijskog kupa, a MŽNL je u posve drugom planu.

S otprilike tjedan dana zakašnjenja u odnosu na prošlu sezonu na rasporedu je gostovanje u Novom Marofu s kojim je zbog lošeg stanja terena zamijenjeno domaćinstvo u jesenskom dijelu. Nakon 27 odigranih utakmica nalaze se na 8. mjestu s 37 osvojenih bodova (11 pobjeda, 4 remija, 12 poraza) i gol-razlikom 36:48. Najbolji klupski strijelac je Dominik Zeko s 10 pogodaka, a slijedi ga Mislav Sakač sa šest.

U 12 proljetnih nastupa imaju ujednačen učinak sa po pet pobjeda i poraza te dva neriješena ishoda, dok su u dosadašnjih 13 domaćih utakmica upisali osam pobjeda, jedan remi i četiri poraza, a u kojima su postigli tek 19 pogodaka. Momčadi su se u zadnje tri sezone susrele pet puta, Nedelišće je slavilo četiri puta, a Novi Marof jednom, gol-razlika 19:6. U našim redovima nedostajat će kartonirani Mladen Filipović i Marko Bađari.

Utakmica 28. kola MŽNL Čakovec-Varaždin između Novog Marofa i Nedelišća odigrat će se u nedjelju (28. svibnja) u Novom Marofu s početkom u 17:30 sati!

Glavni sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ)
1. pomoćni sudac: Vladimir Kapeš (Varaždin)
2. pomoćni sudac: Darko Vitez (Kućan Donji)
Delegat: Ivan Mezga (Turčišće)