Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Rezultati mlađih uzrasta i veterana (20.-31.05.2017.)

Mlađi uzrasti Nedelišća u tri kategorije završili su natjecateljsku sezonu i ovog ljeta preostaju im još turniri do početka priprema i iduće sezone. Limači su u 21. kolu na domaćem terenu s uvjerljivih 5:0 bili bolji od Nogometaša 13, a pobjedu su ostvarili i u posljednjem 22. kolu protiv Graničar/Vidovčana rezultatom 3:1. Sezonu su završili na 8. mjestu s 20 bodova.

Mlađi pioniri su s nekoliko mjesta bolje plasiranim Nogometašom 13 odigrali 1:1, a zatim su u gostima nad Graničar/Vidovčanom ostvarili najuvjerljiviju pobjedu bilo kojeg uzrasta Nedelišća ove sezone. Već nakon prvog poluvremena bilo je 9:0, a do kraja čak 15:0. Sezonu su završili na 7. mjestu s 20 osvojenih bodova.

Stariji pioniri su odgođenu utakmicu 21. kola protiv Nogometaša 13 odigrali ove srijede i na domaćem terenu upisali poraz 8:0, dok su protekle nedjelje u gostima kod Graničar/Vidovčana poraženi s 11:1. Sezonu su završili na 10. mjestu s 11 osvojenih bodova.

Juniori su u 23. kolu u Nedelišću nanijeli vjerojatnom prvaku Nogometašu 13 treći ovosezonski poraz rezultatom 3:2, no taj dobar nastup nisu uspjeli potvrditi protiv Graničar/Vidovčana, izravnog konkurenta za 2. mjesto kod kojeg su poraženi s 5:3. Do kraja imaju još dva kola, a u subotu (3. lipnja) ugošćuju Mladost Komet od 17:30 sati.

Veterani su se zato pobrinuli za odlične vijesti, u posljednjem 18. kolu skupine Zapad gostovali su u Novom Selu Rok kod Omladinca s kojim su u borbi za naslov prvaka bili bodovno izjednačeni. Prošlog ponedjeljka s gostovanja su se vratili s rezultatom 1:1, a kako su u jesenskom dijelu u Nedelišću istog protivnika svladali 3:1, s ukupnih 4:2 na temelju boljeg međusobnog omjera osvojili su 1. mjesto i čeka ih nastup na turniru prvaka svih skupina veteranskih liga Međimurja.