Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Finale Kupa Međimurja: U uzvratu sačuvati čast kluba

Iako svjesni da je Međimurje favorit ovosezonskog finala Kupa Međimurja potajno smo se nadali povoljnom rezultatu ili čak iznenađenju u prvoj utakmici odigranoj na domaćem terenu, no protivnička momčad pod vodstvo Marija Kovačevića dokazala je bolju fizičku spremu i napravila veliki korak prema petom naslovu prvaka u isto toliko odigranih finala.

Nogometaši Nedelišća puno bolje otvorili su utakmicu i imali dvije izgledne prilike, a kako to obično biva, kad ne zabiješ - dobiješ. Za 0:1 iz slobodnog udarca je pogodio Dejan Slunjski, koji je u zimskom roku dres Nedelišća zamijenio onim Međimurja. Domaći igrači u drugom dijelu ostali su bez snage i nisu mogli pratiti goste, za konačnih 0:3 još su zabijali Nenad Erić i Karlo Težak lijepim pogotkom iz daljine.

Nadoknađivanje ovog zaostatka u Čakovcu je ravno nemogućoj misiji, no našu momčad nikako ne treba otpisivati prije početka utakmice. S gostovanja kod Međimurja još nijednom se nismo vratili s pobjedom, bilježimo četiri poraz i jedan neriješen ishod uz gol-razliku 19:4. U prvenstvu su ostale još potpuno nebitne utakmice pa nema razloga da momčad Nedelišća svojim protivnicima olako prepusti i zadnjih 90 minuta u kupu.

Uzvratna utakmica finala Kupa Međimurja između Međimurja i Nedelišća odigrat će se u utorak (6. lipnja) na SRC-u Mladost u Čakovcu s početkom u 17:30 sati!