Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Rekordno za kraj sezone: Protiv Zadrugara postigli 9 golova!

Nogometaši Nedelišća na furiozan način završili su još jednu sezonu u MŽNL Čakovec-Varaždin, morali su se zadovoljiti s tek 4. mjestom, no u posljednjem kolu ostvarili su rekordnu pobjedu od kad je SRC-a Trate. Dosad su se Novi Marof (dvaput) i Ivančica kući vraćali s osam pogodaka u mreži, a sada je to nadmašeno.

Mladi vratar Zadrugara Sven Rede bio je na streljani od samog početka, a već nakon prvih 20 minuta čak pet puta vadio je loptu iz svoje mreže. U 2. minuti na asistenciju Ericsona goste iz Hrastovskog načeo je Boris Kosir, a isti igrač samo nekoliko minuta kasnije opet je bio u izglednoj prilici, ali pucao pored vratiju. Zatim su gosti propustili odličnu priliku za izjednačenje, a na drugoj strani Danijel Mesarić je za 2:0 zabio u 11. minuti.

Već u 13. minuti Manuel Marčec je odbijenu loptu pospremio u mrežu za 3:0, nakon toga opet je zaprijetio Zadrugar, a udarac Danijela Denžića bio je blokiran. Za našu momčad zatim je s oko 18 metara pokušao Marko Bađari, ali lopta je otišla preko okvira gola. U razmaku od dvije minute nova dva pogotka Nedelišća, Luka Brlenić i Zvonimir Panić bili su strijelci za 5:0. Sredinom poluvremena Zadrugar je uspio postići pogodak.

Darko Knapić ubacio je u 21. minuti iz udarca iz kuta, domaći vratar Karlo Kocijan odbio je loptu do gostujućeg Tomislava Hlebeca koji smanjuje veliki rezultatski zaostatak svoje momčadi. U 36. minuti Ericson je lijepo proigrao Marčeca koji prebacuje vratara gostiju za 6:1, a nakon dvije asistencije naš Brazilac se u 41. minuti lijepim pogotkom upisao i u strijelce te je već nakon prvog poluvremena bilo vrlo uvjerljivih 7:1 za momčad Nedelišća.

U drugom dijelu nismo nastavili u istom ritmu, nizali su se promašaji, dok su postignuta još dva pogotka. Pokušaja nije nedostajalo, a osim strijelaca najbliži pogotku bio je Marčec u 50. minuti kad je pogodio prečku. Brlenić je u 65. minuti bio asistent Branimiru Špicaru koji je u 23. nastupu postigao svoj prvi pogodak u prvenstvu, a u posljednjoj minuti sezonu je pogotkom zaključio Kosir, koji je i započeo ovu golijadu, za pobjedu 9:1.

Rezultati 30. kola: Sloboda - Polet 0:5, Podravina - Novi Marof 3:0, Plitvica - Jalžabet 3:2, Sloga - Pušćine 0:2, Rudar - Varteks 1:3, Međimurec - Nedeljanec 1:2, Mladost Komet - Zelengaj 4:1


NK Nedelišće - NK Zadrugar 9:1 (7:1)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 200
Suci: Hantak, Fajfarić, Jarnjak / delegat: Hajdinjak

Strijelci: 1:0 Kosir 2', 2:0 Mesarić 11', 3:0 Marčec 13', 4:0 Brlenić 18', 5:0 Panić 19', 5:1 Hlebec 21', 6:1 Marčec 36', 7:1 Ericson 41', 8:1 Špicar 65', 9:1 Kosir 90'

Nedelišće: Kocijan (od 46. Novak), Levačić, Kosir, Brlenić, Filipović, Marčec, Ericson, Panić (od 46. Vibovec), Mesarić (od 58. Vrček), Međumurac, Bađari (od 46. Špicar)

Zadrugar: Rede, Grgić, Knapić, Kolak, Prlog, Vugrinec, Havaić, Denžić, Hlebec, Kosec, Petek (od 60. Križanić)

To je to od nas! Vidimo se iduće sezone...

Posted by NK Nedelišće on 10. lipnja 2017