Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Veterani Nedelišća poraženi u polufinalu razigravanja za prvaka Međimurja

Od šest uzrasnih kategorija u kojima se NK Nedelišće natječe posljednji su svoj službeni nastup u sezoni 2016./2017. odradili veterani koji su bili u prilici boriti se za ukupnog prvaka Međimurja. Prvaci četiriju skupina na kraju svake sezone razigravaju za titulu najboljeg, a naši veterani na tronu su posljednji put bili 2012. godine.

Ždrijebom je odlučeno da se u polufinalu sastaju prvaci Sjeverozapada i Istoka: Mura Hlapičina - Budućnost Podbrest (1:2), te prvaci Središta i Zapada: Sloga Čakovec - Nedelišće. Polufinalnoj utakmici odigranoj na igralištu Sloge u Čakovcu prisustvovalo je 80-tak gledatelja, a u kojoj je domaćin na kraju ostvario vrlo uvjerljivu pobjedu i plasirao se u finale veteranskog playoffa protiv Budućnosti.

Prije početka utakmice ispred Međimurskog nogometnog saveza kapetanima momčadi pehare za 1. mjesto u skupini predao je Stjepan Perko. Još treba dodati da je Nedelišće nastupilo bez nekoliko važnih igrača, a Sloga je njihov izostanak znala dobro iskoristiti. U 12. minuti stopostotnu priliku domaćeg Željka Domjanića obranio je Dragutin Borko, a odbijenu loptu Domjanić ne propušta i zabija za 1:0.

Zatim je u 31. minuti Santino Debelec izbio sam pred Borka i pospremio loptu u mrežu za Slogino vodstvo od 2:0 s kojim je završeno prvo poluvrijeme. U nastavku utakmice već u 48. minuti naša momčad smanjuje zaostatak, ubacio je Andrija Baksa, a glavom je pogodak postigao Hrvoje Treska. Svaka nada za mogućim izjednačenjem ili čak preokretom ugašena je sredinom drugog poluvremena.

U 67. minuti Debelec je strijelac za 3:1, samo šest minuta kasnije isti igrač dolazi do hat-tricka, a već u 80. minuti opet Debelec zabija, sad već za visokih 5:1. Nedelišće je moglo ublažiti poraz iz kaznenog udarca kojeg je u 82. minuti izborio Mario Dokleja, a Dragan Vibovec pucao je pored vratiju. Minutu kasnije na drugoj strani već je bilo 6:1, a pred sam kraj Sloga postavlja konačnih 7:1.

Nedelišće: Borko, Čuček, Žnidarić, Fučko, Posavec, Krznar, De. Vizinger, Vibovec, Maček, Dokleja, Treska (još su igrali: Baksa, I. Vizinger, M. Vizinger, Da. Vizinger)