Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Najavljujemo: Kup Nedelišća 2017.

Škola nogometa Nedelišće organizator je turnira mlađih uzrasnih kategorija pod nazivom "Kup Nedelišća 2017", a koji je namijenjen uzrastima U-8, U-10, U-12 i U-14. Turnir će se održati 17. i 18. lipnja (subota/nedjelja), a sve utakmice odigravat će se na glavnom terenu Sportsko-rekreacijskog centra Trate u Nedelišću.

Propozicije i raspored turnira mogu se pronaći OVDJE, na službenoj web stranici ŠN Nedelišće. U subotu u 9:00 sati turnir otvaraju U-12, popodne od 14:00 kreću U-8, a u nedjelju u 10:00 sati počinju U-14, a turnir završavaju U-10 s početkom u 14:00 i završetkom u večernjim satima.