Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Realizacija zakazala protiv Trnovca, proradila sa Zasadbregom

Na kraju prvog tjedna priprema za novu sezonu i nakon tri odrađena treninga nogometaši Nedelišća odigrali su dvije prijateljske utakmice na domaćem terenu. U subotu je na Tratama gostovao Trnovec, 12-oplasirani klub prošle sezone u 2. međimurskoj ligi - skupina B. Bio je to peti međusobni susret u zadnje dvije godine.

Dosad je naša momčad imala četiri pobjede s ukupnom gol-razlikom 23:7, a ovog puta su nogometaši Trnovca ostvarili pobjedu. Utakmica je odigrana pred 50-tak gledatelja, a sudio je Igor Križarić. Nesporazum u redovima domaćina Trnovčani su iskoristili u 25. minuti kad je pogodak postigao Igor Mihalic, a u 84. minuti za 0:2 zabija Antonijo Fegeš.

Igrači Nedelišća nisu iskoristili stvorene izgledne prilike, iako su nekoliko puta opasno zaprijetili prema protivničkom golu.

Nedelišće: Košir, Vrček, Pintarić, Panić, Mesarić, Brlenić, Levačić, Špicar, A. Labaš, Marčec, Međumurac (još su igrali: Dežđek, Novak, M. Marciuš, Cvetković, K. Labaš, Jambrošić)

Već u nedjelju u Nedelišće je stigao Zasadbreg 77, trećeplasirani klub iste lige u kojoj se natječe i Trnovec. Pred otprilike istim brojem gledatelja kao i u subotu, utakmicu je sudio Casimir Rodrigue. Goste je načeo Goran Međumurac u 9. minuti pogotkom iz slobodnog udarca s oko 20 metara. Na 2:0 povisio je Branimir Špicar iz blizine u 20. minuti.

Zatim Manuel Marčec u 37. minuti pogađa za 3:0, a samo minutu kasnije momčad Nedelišća dolazi i do četiri pogotka prednosti. U nastavku susreta Marčec je dovršio hat-trick golovima u 47. i 56. minuti za uvjerljivih 6:0. Zasadbreg je uspio smanjiti zaostatak u 71. minuti pogotkom Filipa Rodingera, a konačnih 7:1 postavio je Dominik Jambrošić u 80. minuti.

Nedelišće: Novak, Vrček, Pintarić, Panić, Mesarić, Levačić, Brlenić, Špicar, Horvat, Međumurac, Marčec (još su igrali: Jambrošić, Paman, Dežđek, K. Labaš)