Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Utakmica puna preokreta u Šenkovcu, pobjeda Nedelišća

U Šenkovcu je protiv istoimenog domaćina, županijskog drugoligaša, odigrana treća prijateljska utakmica na pripremama za novu sezonu. Pred stotinjak prisutnih gledatelja utakmicu je sudio Davor Šupljika. Nogometaši Nedelišća stigli su u vodstvo u 9. minuti kad je Goran Međumurac presjekao jednu loptu i rutinski zabio za 0:1.

Domaćin je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist golovima u 23. i 24. minuti, a već do kraja prvog poluvremena naša momčad postigla je još dva pogotka i s prednošću otišla na odmor. U 41. minuti strijelac za izjednačenje bio je Luka Brlenić, a za preokret i novo vodstvo Nedelišća od 2:3 pogodak je postigao Dominik Jambrošić.

Šenkovec odmah u prvim minutama drugog dijela nije iskoristio kazneni udarac, a ubrzo i Nedelišće ostaje s igračem manje na terenu nakon što je crveni karton zaradio vratar Nikola Košir. Rezultat postavljen u prvom dijelu nije se mijenjao do kraja utakmice. Idući vikend pred nama je turnir u Jalžabetu s Poletom iz Tuhovca, Bednjom iz Beletinca i domaćinom.

Nedelišće: Košir, Mesarić, Vibovec, Panić, Pintarić, Filipović, Špicar, Brlenić, Vizinger, Jambrošić, Međumurac (još su igrali: Paman, Vrček, Marciuš, Cvetković, Petrovečki, Labaš)