Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Poraženi od Omladinca (NSR) i Međimurja

Seniorska momčad Nedelišća odigrala je 4. i 5. kolovoza šestu i sedmu prijateljsku utakmicu na pripremama za novu sezonu. Upisana su dva poraza, no još uvijek je u tijeku ekipiranje te trener na treninzima i utakmicama nema na raspolaganju sve članove standardne početne postave.

U petak je odigrana utakmica u Novom Selu Rok protiv tamošnjeg Omladinca, člana 1. međimurske lige. Susret je odigran po sparnom vremenu pred stotinjak gledatelja, a sudio je Goran Žganec. Domaćin je poveo u 11. minuti, a samo nekoliko minuta kasnije pogodili su i stativu. S minimalnih 1:0 završilo je prvo poluvrijeme.

Nedelišće je u 61. minuti izjednačilo rezultat, iz kaznenog udarca pogodak je postigao Goran Međumurac. Omladinac je pogotkom u 83. minuti stigao do pobjede konačnim rezultatom 2:1.

Nedelišće: Paman, Pintarić, Panić, Vibovec, Vrček, Antunović, Špicar, Brlenić, Jambrošić, Mandić, Vizinger (još su igrali: Košir, Međumurac, Petrovečki, K. Labaš, Cvetković)


Na domaćem terenu je u subotu protiv čakovečkog trećeligaša Međimurja upisan uvjerljiv poraz. S dva pogotka Marija Munivrane u 6. i 20. minuti te jednim Ivana Režića u 39. minuti u prvom poluvremenu stekli su prednost od 0:3. Čakovčani su dominirali tokom svih 45 minuta i zasluženo vodili.

Ista priča i u nastavku utakmice, dominacija je bila još izraženija i gosti su broj prilika našeg sastava sveli na minimum. Za 0:4 strijelac je bio Režić iz kaznenog udarca u 57. minuti. Do kraja susreta još su zabijali Marijan Bagarić i Jan Marcijuš za visokih 0:6. Gosti su još zatresli prečku tri puta.

NK Nedelišće - NK Međimurje 0:6 (0:3)
Gledatelja: 100 / Igralište: SRC Trate, Nedelišće
Suci: Dumančić, Horvat, Filipčić

Strijelci: 0:1 Munivrana 6', 0:2 Munivrana 20', 0:3 Režić 39', 0:4 Režić 57' (11 m), 0:5 Bagarić 82', 0:6 Marcijuš 89'

Nedelišće: Košir, Vrček, Pintarić, Panić, Vizinger, Filipović, Brlenić, Jambrošić, Špicar, Mandić, Međumurac (još su igrali: Petrovečki, Vibovec, M. Marciuš, K. Labaš, Cvetković, Paman)

Međimurje: Bešenić, Pajić, Režić, Branilović, Malenović, Hlišć, Tkalčić, Sabol, Munivrana, Škvorc, Marcijuš (još su igrali: Grubić, Antonović, Šarić, Slunjski, Bagarić)