Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Croatia u sjajnoj formi dočekuje Nedelišće u osmini finala kupa

Naporan i konstantan dvostruki tjedni program polako uzima danak u redovima Nedelišća koje je nakon ispadanja iz Hrvatskog kupa upisalo i prvi poraz u 4. ligi. Sada slijedi osmina finala Kupa Međimurja izborena nakon pobjede nad Jedinstvom u Novom Selu na Dravi. Sve osim prolaza bilo bi iznenađenje, ali opreza nikad dosta.

Protivnik je županijski drugoligaš Croatia iz Orehovice, član skupine A tog ranga natjecanja. Nakon šest odigranih kola i dalje imaju maksimalan učinak i drže 1. mjesto s 18 osvojenih bodova s pobjedama u svakoj utakmici i gol-razlikom 22:6. Najbolji klupski strijelac je Marijan Krčmar sa sedam pogodaka, a slijedi ga Mateo Hanžeković s pet.

Njihov put u Kupu Međimurja počeo je u 2. kolu kad su s 3:2 svladali Donji Koncovčak, dok su u šesnaestini finala na svojem terenu izbacili Sokol iz Vratišinca. Nakon 90 minuta bilo je 2:2, a Croatia je nakon jedanaesteraca slavila protiv nositelja s 5:4. Nedelišće i Croatia zadnji put su se susreli u 4. HNL - Međimurje 2002./2003., u Nedelišću je bilo 8:0, a u Orehovici 5:1.

Utakmica osmine finala Kupa Međimurja između Croatije i Nedelišća odigrat će se u srijedu (27. rujna) u Orehovici s početkom u 16:30 sati!

Glavni sudac: Dario Velđi (Štefanec)
1. pomoćni sudac:
Vjeran Tuksar (Peklenica)
2. pomoćni sudac:
Tomislav Čurila (Kuršanec)
Delegat:
Dragutin Korunić (Šenkovec)

I kad gube i kad tuku
Nedelišće u srcu mom!