Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Igre prijestolja: Aktualni prvak gostuje kod bivšeg prvaka

Sedam utakmica u samo 25 dana moralo je ostaviti traga na igračima Nedelišća i stroj Krešimira Šenjija počeo je kašljucati, no polako se vraćaju ozlijeđeni igrači i klupa se počela širiti. Više nismo neporaženi u prvenstvu, ali i s jednim porazom držimo 2. mjesto i pušemo za vrat branitelju naslova.

Upravo su oni idući protivnik, Polet iz Svetog Martina na Muri također je kiksao u Domašincu, ali uspio osvojiti bod. S pet pobjeda i jednim remijem i 16 osvojenih bodova uz sasvim pristojnu gol-razliku 20:5 drže lidersku poziciju nakon šest odigranih kola. Najbolji klupski strijelac je Tomislav Medved s deset pogodaka, sa skromnih tri slijedi ga Andrej Goričanec.

Iza njih je nenadano ispadanje iz Kupa Međimurja od Slobode iz Slakovca koja je slavila nakon jedanaesteraca, a nakon što je Polet samo četiri dana ranije u prvenstvu bio bolji s čak 5:0. Koliko je to utjecalo na njih vidjet ćemo u subotu, a igrači Nedelišća silno žele tri boda protiv izravnog konkurenta za naslov prvaka i povratak na vrh tablice nakon derbija.

U posljednjih deset međusobnih susreta Nedelišće je slavilo pet puta, Polet tri puta, dok u dva navrata nije bilo pobjednika. Uz spomenuti povratak ozlijeđenih igrača uoči utakmice s Poletom nema problema ni sa suspenzijama te postoje svi preduvjeti za sjajan derbi. Vrijeme bi prema prognozama trebalo poslužiti, a na Tratama se očekuje više od 500 gledatelja.

Važnost ove utakmice prepoznalo je i vodstvo natjecanja delegiravši kvalitetnu međimursku sudačku trojku koja ima potrebno iskustvo vođenja ovakvih susreta i u višim rangovima. Vjerujemo kako će derbi proteći u sportskom duhu, s fer i korektnim navijanjem obiju strana i da ćemo moći uživati u odličnom nogometu. Neka bolji pobijedi! laughing

Utakmica 7. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Nedelišća i Poleta odigrat će se u subotu (30. rujna) na SRC-u Trate s početkom u 16:00 sati!

Glavni sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec)
1. pomoćni sudac: Borut Križarić (Ivanovec)
2. pomoćni sudac: Edvin Zobec (Strahoninec)
Delegat: Slavko Kuščer (Nedeljanec)

I kad gube i kad tuku
Nedelišće u srcu mom!