Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Vratiti se na pobjednički kolosijek u 8. kolu, Pušćine dolaze na Trate

Iako bez pobjede u posljednje dvije prvenstvene utakmice Nedelišće je vrlo dobro stoji na tablici te je bodovno izjednačeno s drugoplasiranom Podravinom, sa samo bodom manje od vodećeg Poleta. U nadolazećim utakmicama bit će iznimno važno zadržati taj priključak s vrhom pred završnicu jesenskog dijela.

Prvi općinski derbi odigrat će se protiv Pušćina, a iako gosti pomalo neočekivano dolaze kao posljednjeplasirana momčad lige vjerujemo u kvalitetnu utakmicu zbog naboja kojeg nosi ova utakmica. U sedam kola osvojili su tek četiri boda (1 pobjeda, 1 remi, 5 poraza) uz gol-razliku 9:21. Najbolji klupski strijelac je Kristijan Ribić s pet pogodaka, a slijedi ga Robert Punčec s dva.

Međusobni dvoboji pripadaju Nedelišću, u posljednjih deset susreta čak osam puta pobjedu su ostvarili naši nogometaši, jednom Pušćine, a jednom nije bilo pobjednika. U prošle tri sezone Pušćine su postigle tek jedan pogodak na gostovanju na Tratama, dok je Nedelišće postiglo devet. Zbog tri žuta kartona u našem sastavu neće biti Zvonimira Panića, a u gostujućem Tomice Celingera.

Utakmica 8. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Nedelišća i Pušćina odigrat će se u subotu (7. listopada) na SRC-u Trate s početkom u 15:30 sati!

Glavni sudac: Dubravko Pavlić (Varaždin)
1. pomoćni sudac: Vladimir Kapeš (Varaždin)
2. pomoćni sudac: Dražen Rohtek (Varaždin)
Delegat: Josip Lesjak (Mačkovec)

I kad gube i kad tuku
Nedelišće u srcu mom!