Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Reprezentacija odvjetnika bolja od veterana Nedelišća

U subotu su prijateljski nogometni susret na stadionu Trate odigrali veterani Nedelišća i reprezentacija odvjetnika Hrvatske. Utakmica je završila pobjedom odvjetnika rezultatom 7:3. Utakmicu je sudio Miljenko Vizinger. Kasnije se druženje nastavilo na beer festu i kušaonici vina Vukov Breg do kasno u noć.

Ekipa odvjetnika je jako oduševljena gostoprimstvom veterana NK Nedelišće i općenito našim krajem, tako da se sigurno vraćaju na proljeće na pripremnu utakmicu prije Svjetskog prvenstva odvjetnika u nogometu u Španjolskoj koje će se održati od 4. do 13. svibnja 2018. godine. Ove godine osvojili su 2. mjesto na Europskom prvenstvu održanom u Mariboru.

Veterani Nedelišća nastupili su u sljedećem sastavu: Saša Vizinger (vratar), Ivica Vizinger, Tomislav Fučko, Slavo Grudić, Siniša Senčar, Dejan Vizinger, Dragan Vibovec, Hrvoje Treska, Goran Maček, Krešo Žnidarić, Alen Kovačić / voditelj ekipe: Dražen Novak

Autor: eMedjimurje.hr / Foto: Miroslava Novak