Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Video: Plitvica - Nedelišće 1:4

Na gostovanju u Gojancu kod posljednjeplasirane Plitvice nogometaši Nedelišća ostvarili su pobjedu s rezultatom 1:4. U utakmici s dva kaznena udarca, tri isključenja i pet pogodaka osvojena su nova tri boda te nije dozvoljeno domaćinu da priredi iznenađenje, nalik onom u proljetnom dijelu kad su slavili s 1:0.

Nedelišće je rano povelo golom Zvonimira Panića, Plitvica je izjednačila pogotkom Jošue Horvata iz penala, dok pred kraj poluvremena Andrej Nemet zabija za novo vodstvo Nedelišća. U drugom dijelu još dva pogotka Panića koji je upisao hat-trick, ali i bio asistent za 1:2, te apsolutno zaslužio titulu igrača utakmice. 

Sve golove i ostale važne situacije izdvojili smo u video sažetak: