Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

3. KPMM: Seniori i pioniri Nedelišća poraženi u 2. kolu

U srijedu i četvrtak, 27. i 28. prosinca odigrane su 24 utakmice na 3. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele, od toga 14 seniorskih i 10 pionirskih. Nakon odličnog početka nogometaši Nedelišća ostali su bez pobjede u 2. kolu u seniorskoj i pionirskoj konkurenciji te ih sada očekuje borba za prolaz u iduću fazu.

Seniori su vrlo dobro otvorili susret protiv Dinama iz Palovca, nakon lijepe akcije Luka Brlenić bio je strijelac za 1:0. Palovčani zatim nisu iskoristili kazneni udarac, dok na drugoj strani Goran Međumurac iz slobodnog udarca zabija za 2:0. Dinamo je do kraja prvog poluvremena najprije smanjio zaostatak za Nedelišćem, a pola minute prije kraja uspjeli su i izjednačiti rezultat.

Boris Martinović u nastavku susreta dovodi našu momčad u novo vodstvo, ali Dinamo ubrzo izjednačuje na 3:3, a zatim i postiže još dva pogotka za konačnih 3:5. U zadnjem kolu dovoljna je bilokakva pobjeda za prolaz. BSK je u drugoj utakmici s 3:2 svladao Pobjedu. U 3. kolu koje se igra u subotu sastaju se: Dinamo - BSK (17:05) i Pobjeda - Nedelišće (17:40).

Igrali su: Kocijan, Pintarić, Vibovec, Međumurac, Brlenić, Nemet, Vizinger, Martinović, Jambrošić, Vrček

Poraz nakon protivničkog preokreta upisali su i pioniri protiv Zelenko/Dinama, za početno vodstvo je iz slobodnog udarca pogodak postigao vratar Nikola Horvat. Nakon toga Zelenko/Dinamo dolazi do izjednačenja, a do kraja prvog dijela i do prednosti od 2:1 koju su u drugom poluvremenu povećali na 3:1 golom u zadnjoj minuti utakmice.

Međimurje-Čakovec II je u drugoj utakmici svladalo ekipu Šenkovca s 14:0, dok su u četvrtak utakmicu 3. kola odigrali Zelenko/Dinamo i Šenkovec koja je završila s 13:0. U petak se još igra utakmica Nedelišće/Strahoninec - Međimurje-Čakovec II u kojoj naša ekipa protiv jednog od favorita turnira treba pobjedu za prolaz u polufinale.

Igrali su: Horvat, Tkalec, Senčar, Logožar, Čuček, Fegeš, Paman, Novak, Lovrec