Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

3. KPMM: Veterani preko golijade do prilike za treću titulu!

Pretposljednji dan održavanja 3. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele bio je rezerviran za polufinalne utakmice u svim kategorijama. Od ekipa Nedelišća na turniru su ostali još samo veterani koji su kao prvoplasirani u grupi A odmjerili snage sa čakovečkom Slogom koja je grupu B završila na 2. mjestu.

Prisutni gledatelji mogli su vidjeti odličnu utakmicu s pregršt pogodaka, a golijadu je nakon samo dvije minute igre otvorio Dragan Vibovec za vodstvo Nedelišća 1:0. U 5. minuti rezultat je poravnao Nikola Goričanec, no u narednim minutama naši veterani odlaze na tri pogotka prednosti. U strijelce su se redom upisivali Siniša Senčar, Hrvoje Treska i minutu prije kraja Marko Vizinger za 4:1.

Pet sekundi prije isteka vremena u prvom poluvremenu za 4:2 je zabio Ivan Štefičar. Senčar u 3. minuti drugog dijela vraća Nedelišću veliku prednost, a u idućih minutu i pol obrane nisu bile na visini zadatka, za Slogu su zabijali Darko Zver i Santino Debelec, a za Nedelišće još jednom Senčar i Treska za 6:4 deset minuta prije kraja susreta. A završnica je bila itekako zanimljiva.

U 8. minuti Treska svojim trećim pogotkom zabija za visokih 7:4, Sloga golom Milivoja Vražića ubrzo smanjuje zaostatak, dok Senčar nakon toga dodaje i svoj četvrti pogodak za 8:5. Dvije minute prije kraja Denis Srnec vraća Čakovčane u igru, a samo minutu prije kraja Goran Maček nespretno šalje loptu u vlastitu mrežu za minimalnih 8:7. Srećom, to je bio i konačni rezultat.

FINALE se igra u subotu (6. siječnja) s početkom u 19:10 sati, a protivnik je Polet iz Pribislavca!

Igrali su: Tkalčec, Čuček, Žnidarić, Vibovec, Senčar, D. Vizinger, Maček, M. Vizinger, Treska, I. Vizinger