Graničar u Nedelišću stigao na korak do potvrde naslova prvaka

Nedelišće je u 26. kolu Međimurske Premier NL na SRC-u Trate bilo domaćin izglednom prvaku ovosezonskog prvenstva, Graničaru iz Kotoribe. Utakmici je prisustvovalo 300-tinjak gledatelja koji su mogli vidjeti borbeni dvoboj s izglednim prilikama na obje strane u kojem je ipak zasluženu pobjedu proslavila gostujuća momčad.

Graničar je poveo 0:1 u 15. minuti nakon snažnog udarca Danijela Brčića iz voleja s 20-ak metara udaljenosti. Gosti su pobjedu potvrdili pred kraj utakmice, u 87. minuti Marko Ujlaki bio je brži od obrane Nedelišća i postigao pogodak za 0:2. U idućem kolu Nedelišće gostuje u Savskoj Vesi kod tamošnjeg Bratstva.

Rezultati 26. kola: Draškovec - Naprijed 4:0, Bratstvo (J) - Podturen 0:3, Mladost (SM) - Mladost K. (P) 2:3, BSK - Bratstvo (SV) 2:2, Centrometal - Sloga 2:2, Međimurec - Dinamo 5:3, Galeb - Jedinstvo (odgođeno)

 

NK NEDELIŠĆE - NK GRANIČAR 0:2 (0:1)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 300.
Suci: Turk, Felker, Žganec. Delegat: Horvat.

0:1 Brčić (15'), 0:2 Ujlaki (87')

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Pintarić N., Kršlak (58' Bujanić), Jurak, Treska I. (73' Bacinger), Treska S. (68' Mavriček), Farkaš, Vibovec F., Vuk (64' Vibovec J.), Munđar. Trener: Luka Murk.

GRANIČAR: Burek, Mikulan, Sabol, Harači, Nađ (88' Tilošanec), Golenja (78' Jendrić), Volar (26' Čmrlec, 46' Mustač), Jadanić (78' Ujlaki), Gal, Kvakan, Brčić. Trener: Mario Piškor.